fbpx
Close

Premier League’is vallandati juba pärast neljandat vooru esimene peatreener

Avatar

Watfordi peatreener Javi Gracia. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 2019/20 hooajast on ära mängitud vaid neli vooru, kuid laupäeval selgus esimene peatreener, kes peab ametist juba lahkuma.

2018. aasta jaanuarist Watfordi eesotsas tegutsenud Javi Gracia teeneid enam klubi ei vajanud ning hispaanlane asendati kaasmaalase Quique Sanchez Floresiga. Watford on nelja vooruga suutnud koguda vaid ühe punkti ja liigatabelis paiknetakse viimasel ehk 20. kohal.

“Watfordi jalgpalliklubi kinnitab, et peatreener Javi Graciaga on teed lahku läinud. Tema treeneritebrigaad on samuti lahkumas. Klubi soovib neile ja Javile kõike parimat tulevikuks ja nad on alati teretulnud külalistena Vicarage Roadile (Watfordi kodustaadioni nimetus – toim.),” seisis klubi teadaandes. “Javi on klubi esindanud suure väärikusega ja on välja teeninud alatiseks meie austuse oma saavutuste eest,” lisas Watfordi tegevdirektor Scott Duxbury.

Uus peatreener Flores pole Watfordis sugugi tundmatu mees, sest hooajal 2015/16 juhendas ta klubi samuti. Varasemalt on ta olnud näiteks Atletico Madridi, Valencia, Espanyoli, Getafe ja Lissaboni Benfica peatreener ning mullu tegutses ta Hiina Superliigas Shanghai Shenhua ridades.

scroll to top