fbpx
Close

Wenger oli sunnitud Inglismaa klubide pakkumistest loobuma

Avatar

Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

22 aastat Londoni Arsenali peatreenerina tegutsenud Arsene Wenger rääkis Sky Sportsile, et soovib tööd edasi teha ja ka Inglismaalt on pakkumisi tulnud, kuid ta on need tagasi lükanud.

Wenger asus Arsenali etteotsa juba 1996. aastal ja on kahtlemata maailma üks silmapaistvamaid treenereid. 2018. aasta maist on peagi 70-aastaseks saav Wenger tööta, kuid variante treenerikarjääri jätkumiseks jagub.

“Ma olen Arsenali mees ja lisaks sellele professionaal. Ma ei suuda töötamist lõpetada. Otsustasin Premier League’ist ära liikuda, sest olen Arsenaliga liigselt seostatud. Mul oli võimalusi Inglismaal edasi töötada, kuid lükkasin need pakkumised tagasi. Ma ei taha teile öelda, millistest klubidest käib jutt, sest see oleks sealsete inimeste suhtes ebaaus,” sõnas Wenger.

Kuuldavasti on Wengeril variant ka loobuda treeneritööst ja võtta vastu roll FIFA organisatsioonis. Prantslane ütles, et teeb peagi otsuse ära. “Tegemist on maailma jalgpalli arengu juhiga ja see otsus saab varsti langetatud. Nad otsivad inimesi, kellel on suuri kogemusi ja teadmisi mängust ning kes on palju õppinud.”

scroll to top