fbpx
Close

Hispaania ja Inglismaa meedia eksperdi allikatele toetudes: Bale tahab Madridi Realist lahkuda

Avatar

Soccer Football - Champions League Final - Real Madrid v Liverpool - NSC Olympic Stadium, Kiev, Ukraine - May 26, 2018 Real Madrid's Gareth Bale celebrates with a Wales flag after winning the Champions League REUTERS/Andrew Boyers

Rohkem kui aasta väldanud Gareth Bale’i lahkumise saaga Madridi Realist on taas uue hoo sisse saanud ning Diario AS ja BBC väidavad, et Walesi koondislane on otsustanud taas klubivahetuse kasuks.

Tuntud Hispaania jalgpalliekspert Guillem Balague kinnitab, et Bale on vihane enda olukorra pärast klubis ja soovib Realist lahkuda. Põhjus peitub eeskätt viimases Meistrite liiga mängus belglaste Club Brugge vastu, kui peatreener Zinedine Zidane otsustas Bale’i koosseisust välja jätta ja meeskond tegi lõpuks 2:2 viigi. Seejuures oli 30-aastane mängumees, kes tihti olnud vigastustega kimpus, tol korral täiesti terve ja valmis platsile minema.

Bale’il on lepingust alles veel kolm aastat ja suvel polnud tal ka kuigi suurt huvi klubi vahetada, sest mees teenib Realis umbes 600 000 euro suurust nädalapalka. Siiski oli tal variant viimase üleminekuakna sees liikuda Hiina kõrgliigasse Jiangsu Suningu ridadesse, kus ta teeninuks koguni 1,1 miljonit eurot nädalas, ent viimasel hetkel klubivahetus nurjus.

Realiga on Bale võitnud kõik, mis võimalik: neli Meistrite liiga tiitlit, tulnud Hispaania meistriks, Hispaania karikavõitjaks ning võitnud kolmel korral nii UEFA superkarika kui ka klubide MM-karika.

scroll to top