fbpx
Close

Neville: United vajab viit või kuut mängijat juurde, suvel suudeti vaid kolm tuua

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Endine Manchester Unitedi mängija ja praegu Sky Sportsis teleeksperdina tegutsev Gary Neville võttis klubi viimase kaotuse taustal kokku murekohad ning leidis, et hädasti oleks peatreeneril Ole Gunnar Solskjaeril uusi mängumehi vaja.

United on suutnud Premier League’is kaheksa vooruga koguda vaid üheksa punkti, mis annab tabelis 12. koha. Viimati jäädi võõrsil 0:1 alla Newcastle Unitedile. Suvel täienesid read keskkaitsja Harry Maguire’i, paremkaitsja Aaron Wan-Bissaka ja ääreründaja Daniel Jamesi võrra, kuid Neville’i sõnul on koosseisu vaja veel tugevdada.

“Unitedi mängijate värbamine on juba mitmeid aastaid hädine olnud ja nad on kõigis äärmustes ära käinud, mis puudutab erinevaid peatreenereid ja nende poolt valitud mängijaid. Nad peavad nüüd oma mängustiili parandama, värbamise osas korrektuurid tegema ja minema ning tooma need mängijad ära. Suvel said nad kolm õiget tüüpi mängijat ja on siiani õigesti tegutsenud, aga nad vajavad veel viit või kuut sellist,” rääkis Neville.

“Neil on vaja keskkaitsjat, vasakkaitsjat, kahte poolkaitsjat, äärel tegutsevat mängijat ja klassiga ründajat. Vaja on sellesse meeskonda viit või kuut tippmängijat ja nende peale kulub ka palju raha. Loodetavasti saab neid osaliselt täiendada noormängijate poolt, sest neis on omajagu talenti.”

scroll to top