fbpx
Close

Watfordi kolme vastuseta väravaga kostitanud Chelsea juhendaja: mul on seda tulemust raske aktsepteerida

Avatar

Jose Mourinho ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Samal ajal kui Manchester United komistas Huddersfieldi vastu, tegi Chelsea kodus Watfordiga sotid selgeks ja võttis tähtsa 3:0 võidu. Tabelisse lisatud kolm punkti tõstis sinisärgid lausa kolmandaks ning üks voor enne liigahooaja lõppu ollakse Meistrite liiga pääsule ülilähedal.

Alles neljapäeval Frankfurdi Eintrachtiga Euroopa liiga poolfinaalis 1:1 viiki mänginud Chelsea oli selgelt väsinud ja tulemus oli peatreeneri Maurizio Sarri jaoks raskesti aktsepteeritav. “Mängu alguses olime füüsiliselt ja vaimselt väsinud. Teisel poolajal võtsid nad tempot maha ja haarasime kontrolli. Avapoolajal oli väga raske ja siis suutsime kolme minutiga lüüa kaks väravat, misjärel hakkasime head vutti mängima,” ütles peatreener BBC-le.

Sarri andis mõista, et kolmanda värava löönud Gonzalo Higuaini tulevik ei ole veel selgunud. “Peate klubi käest seda uurima. Aga ründajal, kes on harjunud Hispaania ja Itaalia vutiga, ei ole siin kerge. Siinne vutt on palju füüsilisem ja sellega on keeruline harjuda. Kui ta jääb meiega, siis suudame järgmisel hooajal väga hästi esineda,” avaldas itaallane argentiinlase osas lootust.

scroll to top