fbpx
Close

Võidukas Pochettino: võõrsilvõit Barcelona üle pole võimatu missioon

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Tottenham võttis koduväljakul Milano Interi vastu 1:0 võidu, kui Christian Erikseni 80. minuti väravast eduseis haarati ning edukalt kolme punkti suunas tüüriti. Peatreener Mauricio Pochettino andis mõista, et viimane mänguvoor, mis viib Tottenhami Camp Noule, ei tee teda kurvaks, sest võit Barcelona üle on võimalik.

Inter peab samal ajal saama PSV üle parema tulemuse kui Spurs Barcelona vastu – võidust üksi ei pruugi piisata, vaid käiku läheb ka väravate vahe. “Kõik on võimalik. Ma ei ütle kunagi, et miskit on võimatu – jalgpallis võib kõike juhtuda, tuleb sellesse vaid uskuda,” rääkis argentiinlane mängujärgselt.

Üllatuslikult Eric Dieri, Christian Erikseni ja Son Heung-Mini pingile jätnud juhendaja selgitas oma käiku. “Kõige tähtsam on tiimi süstida enesekindlust ning inimesed küsivad, et miks muuta miskit, mis toimib (vihjates kolme mängija algkoosseisu kuulumist eelmises mängus)? Vahel aga peab tegema muudatusi selleks, et tiimi sädet juurde lisada ning puhanud mängijaid põhisse panna,” selgitas Pochettino.

Samuti on mehel selge, mismoodi saab Barcelonat üllatada. “Peame mängima oma parimat vutti, peame olema puhanud, värske meelega, vigastustest priid. Barcelona on Euroopa üks parimaid tiime, kellel on uskumatud pallurid. Tuleb üliraske mäng, ent usume võitu.”

scroll to top