fbpx
Close

Vihane Klopp tegi Neymari sukeldumiste kohta märkuse ning tormas intervjuult minema

Avatar

Neymar. Foto: SIPA/Scanpix

Liverpool võttis Meistrite liigas viienda järjestikuse võõrsilkaotuse, kui 1:2 jäädi alla Prantsusmaa meistrile PSG-le. Peatreener Jürgen Klopp kritiseeris vastaste tiimi eesotsas maailma kalleima palluri Neymariga, kes on platsil liiga pehme ning kukub kergesti.

Juan Bernati ja Neymari tabamustest kaheväravalisse kaotusseisu jäänud Liverpool sai oma ainsa raami tehtud löögi kirja avapoolajal lisaminutil, kui James Milner 11 meetri karistuslöögil ei eksinud. Teisel poolajal oli mõlemal tiimil võimalusi ning kodutiim ka skooris, ent suluseisust. Klopp süüdistas PSG-d aja viitmises. “Mängus oli nii palju katkestusi, kõik teavad mida nad üritavad teha, eesotsas Neymariga,” rääkis Liverpooli juhendaja.

“Nad saavad 50 karistuslööki ning me tundume nagu lihunikud olevat, aga tegelikult oleme täiesti normaalne tiim. PSG kukub igas olukorras, see on uskumatu. Sellise asjaga on väga raske hakkama saada ning tegi elu keeruliseks,” lisas ta. Kui beIN Sportsi ajakirjanik küsis, kas Neymari žestid ja käitumine pärast kukkumisi tulenes tema frustratsioonist, et pallurile pidevalt liiga tehakse, ütles Klopp vaid, et tema on kõik ära öelnud ja nii ongi. Seejärel tormas endine Dortmundi loots minema.

scroll to top