fbpx
Close

Võidu võtnud Pochettino ei ole tiimi käekäiguga rahul

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Nädala keskel koduplatsil Barcelonale alistunud Tottenham naasis võidulainele, kui Eric Dieri tabamusest võeti Cardiffi vastu 1:0 võit ning saadi tabelisse kirja kolm lisapunkti. Võidust hoolimata täheldas peatreener Mauricio Pochettino, et tiim ei ole piisavalt tasemel selleks, et kõrgeimas mängus kaasa lüüa.

Premier League’i tabelis kolmandaks tõusnud Londoni valgesärgid ei suutnud kümne mehega mänginud Cardiffile rohkem väravaid lüüa ning peatreener nägi tulemuses just tiimi vähest sügavust. “Mänge kaotades saabub kriitika ning sellega tuleb arvestada. Oleme nüüd esinelikus, kuid eks me kõik nõustume faktiga, et peame väga palju pingutama ning paremaks muutuma, kui tahame Premier League’i tiitliheitluses ja esinelikus püsida,” oli argentiinlane aus.

Cardiffi mäng tõotas tulla kindlad kolm punkti, ent loots nii ei arvanud. “Oli raske mäng, sest pärast kaotust Barcelonale oli keerukas end häälestada tiimi vastu, kes on nii agressiivne ning värske. Olen kolme punkti üle õnnelik ning oleme tagasi esinelikus, samuti naasime võidusoonele, mis on ülitähtis. Usume ja arvame, et meil on võitlusvalmis tiim, kuid vigastused on meid räsinud,” rääkis peatreener Sky Sportsile.

scroll to top