fbpx
Close

Inimjahitav Mourinho rääkis mängu järel suu puhtaks ning viskas kinda ajakirjanike suunas

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Vallandamissahinate kiuste Old Traffordil Newcastle’ile teisel poolajal kolm vastuseta väravat löönud ja võidu võtnud Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho tõdes, et praegune olukord on tema karjääris esmakordne – säärast inimjahti, nagu praegu käib, ei ole ta ei Chelseas ega Real Madridis kohanud.

Kole avapoolaeg vahetus võitlusliku teise vaatusega, kus Juan Mata ning Mourinhoga raksus olnud Anthony Mariali ja Alexis Sancheze väravatest võeti raske võit, lõpetades võitudeta seeria. “Olen 55-aastane ning see on esmakordne, kui näen säärast inimjahti. Saan sellega hakkama, suudan sellega edasi elada. Mõned pallurid aga, isegi kui nemad pole jahitavaks, ei suuda sellega toime tulla,” ütles Mourinho BT Sportile.

“See, kuidas me mängu alustasime, oli sulaselge paanitsemine. Iga pall, mis me kasti jõudis, oli tunne, et siit tuleb omavärav. Marcus Rashford oli platsil olles kurb, Scott McTominay kartis mängida. Isegi kogenud mehed tegid ebanormaalseid eksimusi. Poolajal rääkisime asjad läbi ja lubasime anda endast kõik ning mitte karta. Mängida survevabalt ning nad andsidki endast kõik,” kirjeldas loots surve all olevat tiimi.

Portugallane lausa kutsus ajakirjanikke survet veelgi rohkem avaldama. “See on uus olukord, ent surve ei tee minust mitte ainult parema treeneri, vaid ka parema inimese. Mõistan inimloomust paremini ning armastan jalgpallimaailma nüüd teistmoodi. Siin on liiga palju hullumeelsust, kuigi tegelikult peaks vutt olema ilus,” tegi Mourinho veidi provokatsiooni.

Ironiseerimine jätkus: “Üks mu sõber ütles mulle hommikul, et kui homme sajab Londonis vihma, siis olen just mina selles süüdi. Kui Brexitiga on probleeme, siis olen mina süüdi. Pean selleks valmis olema. Vutis on liialt inimjahti ja hullumeelsust. Ma ei usu, et miskit selle inimjahi lõpetab.”

scroll to top