Pealeht / Euroopa liiga / Visa Salzburg tuli välja kaheväravalisest kaotusest, aga Marseille’i lisaaja värav kärpis Red Bulli tiibu
OPTIBET
Foto: AFP/Scanpix

Visa Salzburg tuli välja kaheväravalisest kaotusest, aga Marseille’i lisaaja värav kärpis Red Bulli tiibu

Euroopa liiga teine finalist on selge, kui Marseille sai lisaajal löödud võõrsilvärava ja selle abil edeneti Salzburgi vastu finaali.

Avapoolajal väravaid ei nähtud ja Salzburgil jäi aega 45 minutit, et lüüa kaks vastuseta väravat: sellega saadi hakkama kõigest 12 minuti sees, kui 53. ja 65. minutil skooriti. Mäng läks lisaajale ja Salzburgil oli mitmeid võimalusi, ent rohkem lüüa ei suudetud.

Lisaajal pidanuks pall minema rikošeti järel väravalöögiks, ent kohtunik otsustas teisiti: nurgalöök Marseille’ile ja Dmitri Payet läks nurgalipu juurde. Tsenderdus kasti ja lisaajal sisse vahetatud Rolando tabas palli nii täpselt, et nahkkera veeres posti kõrvale ja prantslased alustasid juubeldamisega.

Nüüd vaja Salzburg juba kahte väravat ja sisselastud pall tõmbas nende tuhina nulli. Finaalis kohtub Marseille Arsenali alistanud Atletico Madridiga. Mäng toimub Prantsusmaal Lyonis 16. mail.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Frankfurti peatreener võttis Saksamaa karikafinaalis oma tulevaselt tööandjalt ehk Bayern Münchenilt magusa võidu!

DFB Pokali finaalis sai Bayern München üllatusliku kaotuse, kui legendaarse treeneri Jupp Heynckesi lahkumismängus jäädi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga