Pealeht / Eelvaated / Kumb jääb peale, kas hullumeelne rünnak või kõva kaitse?
OPTIBET
Foto: AFP/Scanpix

Kumb jääb peale, kas hullumeelne rünnak või kõva kaitse?

Real Madrid on viimase nelja aastaga tõusnud Meistrite liiga üliraskekaallaseks: võit 2014. aastal viis nad juubelit tähistava kümnenda tiitlini, kuid 2016. ja 2017. tehti hullumeelset ajalugu, saades ainsaks tiimiks ajaloos, kes Meistrite liiga tiitlit suutnud kaitsta.

Ja 2017. aasta finaalis oligi Real Madridi vastaseks nende teisipäevane vastane Juventus. Valitsev Itaalia meister on kodukamaral võtnud kuus järjestikust meistritiitlit, kui Euroopas on asi nukker: viimased viis Meistrite liiga finaali on kaotatud ja tiitlit pole pea kohale tõstetud 22 aastat.

Neid fakte vaadates tekib küsimus, et mis võiks küll Real Madridi jaoks valesti minna? Koduplatsil mängiv Juve pole Optibeti koefitsientide järgi isegi soosik.

Aga on mõned huvitavad koefitsiendid, mis köidavad tähelepanu: tunned, et Juventuse kõva kaitseliin hoiab taga null? Panusta ja saad raha 3.10-kordselt tagasi!

Real Madrid, kes avamängus PSG vastu oli korra hädas, ent siis õigete vahetusmeeste abil gaasipedaali läbi põranda vajutas ja mitu väravat kõmmutas, skoorib Juventuse vastu? Raha 1.3-kordselt tagasi!

Muidugi ei saa jätta mainimata Cristiano Ronaldot: kui Ballon d’Ori võitja skoorib, siis raha 2.15-kordselt tagasi.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Bale’i maagilisus ja Kariuse prohmakad tõid Real Madridile kolmanda järjestikuse Meistrite liiga tiitli!

Meistrite liiga finaal Kiievis lõppes taaskord Real Madridi võiduga – klubi tegi üle oma võimsa …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga