fbpx
Close

Klopp mängust City vastu: nad on favoriidid

Avatar

Sergio Agüero koos Leroy Sanega väravat tähistamas. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Kolmapäeva õhtul toimuv Meistrite liiga kohtumine Liverpooli ja Manchester City vahel on duell, mida ootavad pea kõik jalgpallifännid nii Eestis kui Inglismaal. Kui City peatreener Pep Guardiola sõnas, et Liverpooli ründeliin on fantastiline ja neid on peaaegu, et võimatu peatada, siis Jürgen Klopp ei olnud vastaste suunas kiitustega kitsi.

“Liverpool peab kombineerima kire ja tahte koos taktikalise distsipliiniga selleks, et Manchester Cityst üle olla. Nad on favoriidid, kuigi vahel mängime me samal tasemel, mis nemad. Aga nende stabiilsus olla nii heal tasemel on peamiseks põhjuseks, miks Manchester Cityl on liigas 20 punkti rohkem,” sõnas Klopp.

Mida on sakslane sellel hooajal Manchester City vastu mängides selgeks saanud? “Tuleb hoida külma pead ja lõpetada mäng 11 mehega,” vihjates hooaja esimesele kohtumisele Etihadil, kus kaotati 0:5 ning Sadio Mane jättis Liverpooli kümnekesi.

“Meil tulevad omad šansid, kuid City alistamine on uskumatult raske ülesanne. Kuid kui ma peaksin valima ühe vastasseisu Meistrite liigas, mida televiisorist vaataksin, siis see oleks just Liverpooli mäng: selles kohtumises on kirge ja tulevärki. Kuna kohtumine on Anfieldil, siis see atmosfäär on eriline,” lisas sakslane.

scroll to top