fbpx
Close

VIDEO – West Hami võit tekitas karjuva vajaduse videokorduste järele

Avatar

Javier Hernandez. Foto: Reuters/Scanpix

Fulham pole pärast Slavisa Jokanovici vallandamist ning Claudio Ranieri palkamist end eriti paremast olukorrast leidnud, sest kaotus West Hamile kirjutas tabelisse juba liigahooaja 18. kaotuse ning päästev 17. koht on kaheksa punkti kaugusel. Esiliigasse langemine hakkab muutuma iga vooruga aina reaalsemaks ning suvel saja miljoni euro eest tehtud investeeringud näivad kui tuulde lennatud rahana.

Videokorduste olemasolu andnuks Fulhamile eile õhtul ühe punkti nulli asemel, kui Manchester Unitedi eksründaja Javier Hernandez tabas skoorides palli käega, mitte peaga. Kohtunikud seda aga ei näinud ning tabamus jäi jõusse. “Reaalajas ma ei näinud seda olukorda, aga kordusest vaadates oli tegemist küll käega mänguga. Keegi ei näinud seda tol hetkel nii selgelt ja seetõttu ei hakanud keegi otsuse üle kaeblema. Ma ei usu, et see värav mängu otsustas,” ütles võidukas loots Manuel Pellegrini.

Allajäänud peatreener Ranieri tunnistas, et tiim ei suuda väravavõimalusi piisavalt luua. “Tegime küll korraliku matši, aga meil polnud teise värava löömiseks piisavalt võimalusi. Aeg tiksub meie kahjuks, aga me ei anna kunagi alla, peame säilitama enesekindlust ning võitlust jätkama. Olen mängijatele öelnud, et kui võitleme, siis võib-olla võidame. Kui me ei võitle, siis oleme juba enne matši kaotanud. On tähtis hoida kokku ning püüda enda parimat anda,” nentis itaallane.

Vaata Hernandezi väravat!

 

scroll to top