fbpx
Close

VIDEO – Hudson-Odoi skooris ja on näidanud suurepärast vormi, aga Sarri tahab näha tema arengut

Avatar

Callum Hudson-Odoi. Foto: Reuters/Scanpix

Erinevalt linnanaabrist Arsenalist, ei tulnud Chelseal Euroopa liiga kaheksandikfinaali avamängus vastasega eriti probleeme ning 3:0 võit Kiievi Dünamo üle viis nad ühe jalaga veerandfinaali.

Koduväljakul tegid skoori nii Pedro, karistuslöögist väravasse keerutanud Willian ning suvel ilmselt lahkuv Callum Hudson-Odoi. Noor inglane on viimase seitsme kodumänguga olnud osaline seitsme värava juures, lüües ise neli ja andes kolm väravasöötu. Sellest hoolimata polnud peatreener Maurizio Sarri temaga üdini rahul.

“Arvan, et mängisime väga hea mängu, tegime nullimängu ja avapoolajal olime väga head. Mulle ei meeldinud, et pärast 2:0 seisu võtsime kümneks minutiks tempo maha. Kolmas värav oli väga tähtis, see tulemus annab kindlust. Ilmselgelt peame Kiievis olema ettevaatlik,” ütles itaallane mängujärgselt.

“Hudson-Odoi on väga oluline noormängija, aga ta on 18-aastane ja peab arenema. Mulle ei meeldi, kui fännid või meedia paneb ta õlule liialt survet, hetkel peab ta keskenduma vaid arengule. On võimatu olla 18-aastasena tipus, aga nelja-viie aasta pärast on ta tippmängija,” on Sarri veendunud.’

Vaata väravaid!

scroll to top