Pealeht / Hispaania / VIDEO: Barcelona pääses üle noatera, Real Madrid võttis kerge võidu

La Ligas läks Sevilla kodustaadionil tuliseks: Liigaliider ja kaotuseta püsiv Barcelona jäi Sevilla vastu 0:2 kaotusseisu ja skoor püsis muutumatuna 87. minutini, mil katalaanide nurgalöögi suunas väravasse Luis Suarez. Järgmine rünnak ja Lionel Messi ja kastist väljas ja 2:2. Seisu teeb irooniliseks see, et Sevillal oli teisel poolajal meeletult võimalusi lüüa 3:0, 4:0 või isegi 5:0. Aga jalgpallitõde number 1 ehk “kui ise ei löö, lüüakse sulle” peab paika. Seekord eriti.

Real Madridil oli vähe kergem päev: reis Kanaaridele tõi 3:0 võidu Las Palmase üle, Gareth Bale’ilt kaks tabamust. Toni Kroos, Marcelo ja Cristiano Ronaldo said puhkust, kuna teisipäeval on Meistrite liiga veerandfinaal Juventusega.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Kes on maailma kalleim väravavaht Kepa Arrizabalaga ja miks ta maksis nii palju?

80 miljoni eest Chelseasse siirdunud noor väravavaht Kepa Arrizabalaga pani paljud päid vangutama. Maailma kalleim …