Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

La Ligas läks Sevilla kodustaadionil tuliseks: Liigaliider ja kaotuseta püsiv Barcelona jäi Sevilla vastu 0:2 kaotusseisu ja skoor püsis muutumatuna 87. minutini, mil katalaanide nurgalöögi suunas väravasse Luis Suarez. Järgmine rünnak ja Lionel Messi ja kastist väljas ja 2:2. Seisu teeb irooniliseks see, et Sevillal oli teisel poolajal meeletult võimalusi lüüa 3:0, 4:0 või isegi 5:0. Aga jalgpallitõde number 1 ehk “kui ise ei löö, lüüakse sulle” peab paika. Seekord eriti.

Real Madridil oli vähe kergem päev: reis Kanaaridele tõi 3:0 võidu Las Palmase üle, Gareth Bale’ilt kaks tabamust. Toni Kroos, Marcelo ja Cristiano Ronaldo said puhkust, kuna teisipäeval on Meistrite liiga veerandfinaal Juventusega.