fbpx
Close

VIDEO: El Trafico derbi sai endale uue nime, kui Zlatan tuli, tegi ja raputas USA jalgpallimaailma

Avatar

Foto: Imago-Bildbryan/Scanpix

El Trafico ehk Los Angelese kahe tiimi omavaheline vastasseis sai eile alustada puhtalt lehelt, kui LA Galaxy ja LAFC omavahel kohtusid. Esmakordselt. Mäng oli hullumeelne ja väga hollywoodilik.

 

LA Galaxy jäi kodustaadionil 0:3 kaotusseisu, aga siis hakati tagasi tulema. Nagu tuli Liverpool Meistrite liiga finaalis AC Milani vastu, Manchester United sel hooajal Crystal Palace’i vastu ja nii edasi. Te vist mõistate juba, mis selle mängu skoor jäi, eks.

Seis on 2:3 Galaxy kahjuks ja pingilt tuleb Rootsi superstaar. Zlatan Ibrahimovic tuleb mängu, möödub mõni minut ja siis teeb ta kõige zlatanlikuma etteaste:

Lisaminutid, seis on 3:3. Kas oleks liiga hollywoodilik öelda, et nüüd võiks Zlatan tuua derbivõidu? Muidugi. Aga Los Angeleses on Hollywood kui reaalsus.

Jalgpall on lihtne mäng, kui oled Zlatan Ibrahimovic. Uus liiga, uus klubi, uus keskkond, uus riik. Kas Zlatan vajab poolt aastat, et olustikuga kohaneda? Ei – ta marsib sisse, näitab, kes on kuningas ja nii ongi. Punkt.

Pärast mängu ütles päeva kangelane, et kuulis pingil olles hüüdeid: “Me tahame Zlatanit, me tahame Zlatanit!” Zlatan ise ütles selle peale lihtsalt: “Nad tahtsid mind näha, no ma siis näitasin neile Zlatanit.”

Ei imestaks, kui derbinimetus El Trafico muudetakse ümber lihtsalt Game of Zlataniks. Siin pole midagi enam imestada. Hollywoodi-stiilis lahendused ja Zlatan on pea ideaalne kooslus.

scroll to top