fbpx
Close

Vanad “sõbrad” hakkavad eelmise hooaja Meistrite liiga arveid klaarima

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Real Madridi ja Bayern Müncheni vahel on läinud hooaja Meistrite liiga veerandfinaalist saadik paksu verd, mis vajab lahjendamist. Nüüd, aasta hiljem, saavad mõlemad tiimid arveid klaarida, aga panused on veidi suuremad: seekord on mängus pääs Meistrite liiga finaali.

18.aprill 2017. Madridis, Santiago Bernabeul juhtus selle õhtu jooksul mitmeid eriskummalisi asju, mis jätsid pitseri Bayerni fännidele ning tekitasid küsimusi, et kas UEFA soosib Reali edasipääsu? Kohtunik tegi mängu lõpufaasis mitu otsust, mis mõjutasid mängu käiku: Arturo Vidali teine kollane kaart ning kaks Reali suluseisust löödud väravat surusid Bayerni lõplikult põlvili. Nüüd tahavad sakslased revanši.

Seekord aga Vidali platsil näha ei ole, sest tšiililane sai treeningul vigastada ning jätab hooaja lõpu vahele. Bayern on kodus klass omaette ning on kaheldav, et Madrid suudab nad Baierimaal alistada. Optibet on sellest teadlik ja favoriidina alustava Bayerni võidu korral raha tagasi kahekordselt.

 

Veidi huvitavam panus on Real Madridi väravate arvu kohta. Bayerni kaitse pole hetkel just maailmaklassiliselt tasemel: Leverkusenil lasti lüüa kaks, Gladbachil üks, Augsburgi vastu jäädi küll kaotusseisu, ent siis löödi neli vastuseta väravat. Madrid on neist kindlasti mitu klassi kõvem tiim ja Cristiano Ronaldo noolib järjekordset järjestikust mängu, kus ta on skoorinud.

scroll to top