Alexis vormistas kaks väravat ja viis Manchester Unitedi FA karika finaali

Alexis Sanchez ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

FA karika esimene poolfinaal kujunes talvel Manchester Unitediga liitunud Alexis Sancheze üheks parimaks etteasteks Manchesteri punasärkide ridades – pealöök maandus väravas ja sööt Ander Herrerale lendas Tottenhami puurivahi selja taha.

Kui viimati Wembleyl kohtuti, jäi United kaitse eksimuse tõttu juba avaminutil 0:1 kaotusseisu. Seekord läks kümme minutit kauem, kui United taas kaitse eksimuse tõttu suutis Spursi ründemängija Dele Alli maha magada ning inglane sai rahulikult palli väravasse koksata.

Aga seekord reageerisid punasärgid kiiresti ja enne poolt mängitud tundi oli seis 1:1 – Paul Pogba väärt töö ja oivaline tsenderdus leidis Alexis Sancheze pea, kes palli püüdmatult tagumisse nurka lõi. Teisel poolajal oli Spursil mitmeid võimalusi, kuid ei suudetud David de Gead veelkord üllatada. Hoopis United ja Alexis said oma võimaluse ning tšiililase sööt jõudis Ander Herrerani, kes kihutas esimese puutega palli väravasse.