fbpx
Close

Van Basten: need, kes eelistavad Cristiano Ronaldot Lionel Messi ees, ei tea jalgpallist mitte midagi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Endine hollandlasest ründestaar Marco van Basten andis tänase El Clasico ehk Madridi Reali ja Barcelona vahelise matši eel selgelt mõista, et inimestel ei tohiks tekkida küsimustki, et Lionel Messi on maailma parim jalgpallur.

“Cristiano on suurepärane mängija, aga need, kes ütlevad, et ta on Messist parem, ei tea jalgpallist midagi või ütlevad seda halvustaval eesmärgil. Messi on ainulaadne. Teda on raske jäljendada teha ja korrata. Temasugune mängija tuleb vaid iga 50 või 100 aasta tagant. Lapsena liigitati ta jalgpallis geeniuste sekka,” ütles Van Basten Corriere dello Sport vahendusel.

Van Basteni enda jalgpallurikarjäär jäi üpris lühikeseks erinevate vigastuste tõttu, mis sundis teda 31-aastaselt lõpetama. Endine Amsterdami Ajaxi ja AC Milani ründeäss tõi Ronaldo ja Messiga võrdluse ning usub, et vigastusteta oleks ta suutnud veelgi paremaks jalgpalluriks saada. “Lõpetasin mängimise sisuliselt 28-aastaselt. Olin selleks ajaks juba kolm Ballon d’Ori võitnud. Vaadake Ronaldot või Messit, kes on mõlemad üle 30 aasta vanad ja kus nad nüüd on.”

scroll to top