Pealeht / Karikasarjad / Väljaku äärest minema saadetud Guardiola: kohtunik saatis mu minema, sest kahtlesin ta otsuses
Pep Guardiola. Foto: Action Images /Reuters/Scanpix

Väljaku äärest minema saadetud Guardiola: kohtunik saatis mu minema, sest kahtlesin ta otsuses

Meistrite liiga veerandfinaaliga piirdunud Manchester City peatreener Pep Guardiola saadeti pärast poolajavilet tribüünile, sest läks peakohtunikuga sõnasõtta. Hispaanlane andis mõista, mis teemal tal kohtunikuga tuliseks läks ja mida ta ütles.

Oli alust arvata, et jututeemaks oli City värav, mis äärekohtuniku poolt lugemata jäeti: nimelt tuli Liverpooli puurivaht Loris Karius ebaõnnestunult välja, üritades tsenderdust rusikatega klaarida, ent pall maandus lõpuks Leroy Sane jalal, kes ka värava lõi. Kohtunik luges selle suluseisuks, kuna Sane oli Kariusest tagapool ja sööt Sanele tuli ta tiimikaaslaselt. Guardiola sellega ei nõustunud.

“Hoopis James Milner oli see, kes Sanele söötis. Ütlesin seda ka kohtunikule, et see tegelikult polnud suluseis ja ta võttis reeglitepärase värava ära. Seetõttu ta saatiski mind tribüünile. Ma ei solvanud teda, lihtsalt ütlesin, et see oli värav,” vahendab Guardiola sõnu the Mirror.

“Ta on kohtunik, talle meeldib tunda end eriliselt. Kui kõik näevad ühte, siis tema näeb teist,” vihjas ta kohtuniku ebapädevusele. “Minu ärasaatmine oli liiast, sest ma ei öelnud ühtki vale sõna. Aga ma tean teda Hispaania-aegadest, eks asi on milleskis muus,” ütles katalaan kaasmaalase kohta.

Vaata lisaks

Pep hakkab koondisepausi eel palvetama

Manchester City on Inglismaal ainsana võimeline võitma sel hooajal neli karikat ning peatreener Pep Guardiola …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga