Uskumatu ja ebareaalne: Bayern tagus KAHEKSA väravat ja lõpetas masendava Barcelona hooaja

Meistrite liiga jätkus reedel kolmanda veerandfinaalmänguga, milles kohtusid Barcelona ja Müncheni Bayern. Kui pärast Napoli seljatamist juba tundus, et Barcelona võib siiski hooaja karikaga lõpetada, siis Bayern tõi Hispaania hõbedameeskonna maa peale tagasi ning häbistas neid lausa kaheksa väravaga.

Bayern alustas väravatesadu juba neljandal minutil, kui Ivan Perišic andis vasakult äärelt täpse söödu Thomas Müllerile, kes mängis Robert Lewandowskiga omavahel seinasöötu ja Müller pani seejärel ka palli võrku. David Alaba õnnetu seitsmenda minuti omavärav aitas küll Barcelona viigi peale tagasi, aga 22. minutil oli Perišic taas vasakul äärel toimetamas ja trahvikasti jõudes virutas horvaat tugeva löögiga ning Clement Lenglet’ ja Marc-Andre ter Stegeni rikošetist kindlalt latipõrkest Bayerni jälle ette. Saksamaa meistermeeskond polnud sellega veel kaugeltki piirdunud ning poolajaks sai tabamuse kirja ka Serge Gnabry, kelleni jõudis sööt Leon Goretzkalt, ja teine värav kanti Mülleri nimele.

57. minutil Barcelona jällegi veidi ärkas, mil Jordi Alba söödu sai kenasti kätte Luis Suarez ning hea pettega end Jerome Boatengist mööda mänginud ründemees tegi seisuks 2:4 Barcelona poolt vaadatuna. Bayern aga vastas uuesti nelja väravaga. Joshua Kimmich viis omad 5:2 juhtima, Barcelonast Bayernis laenul viibiv Philippe Coutinho andis Lewandowskile väravasöödu ning olemas oli ka kuues. 85. minutil sahistas Coutinho juba ise võrku ja vormistas minut enne normaalaja lõppu skooriks uskumatuna tunduva 8:2.

Laupäeval peetakse ära Meistrite liiga viimane poolfinaal, kui omavahel võtavad mõõtu Manchester City ja Lyoni Olympique.