fbpx
Close

Unitedi poolkaitsja: Liverpooliga mäng oli meie jaoks pöördepunkt

Avatar

Fred. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi brasiillasest poolkaitsja Fred usub, et eelmisel nädalavahetusel tabeliliidri Liverpooliga tehtud 1:1 viik andis meeskonnale kõvasti enesekindlust juurde.

Punased Kuradid on käimasoleva hooajaga suutnud üheksa vooruga koguda vaid 10 punkti ja see annab tabelis 14. koha. 1:1 viik Liverpooli vastu siiski näitas, et võistkonnas sisu on ning ka neljapäeval suudeti Euroopa liigas võit võtta, kui võõrsil alistati 1:0 Belgradi Partizan. Pühapäeval ollakse võõrsil vastamisi Norwich Cityga.

“Tunneme end hästi. Meile oli see väga hea mäng. Oleme küll õnnetud, et lasime endale värava lüüa, aga üldplaanis olime oma esitusega rahul ja nüüd peame keskenduma sellele, et stabiilselt taolisi esitusi teha ja saada võitude peale tagasi. See mäng andis meile taas enesekindlust ja just seda vajasimegi. Tegutsesime taktikaliselt õigesti ja peame sellest maksimumi võtma. Mängisime uskumatu intensiivsusega,” ütles Fred Unitedi kodulehe vahendusel antud intervjuus.

“Saame palju positiivset võtta kaasa Norwich Cityga mängule. Olid ka mõned negatiivsed kohad ja peame neid väljakul korrigeerime oma igapäevase valmistumisega. Tähtis on aga Norwichisse kaasa võtta kõik positiivne, teha hea mäng ja võita. Olen ka ise õnnelik, et sain võimaluse. Ma pole rahul, kuidas aeg-ajalt mängime, aga Liverpooliga kohtumine tundus olevat pöördemoment. Loodame head vormi jätkata ja töötame selle nimel, et praegusest kohast ülespoole tõusta.”

scroll to top