fbpx
Close

Klopp tähtsa kohtumise eel: Tottenham pole unustanud, kuidas mängida

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp sõnas enne pühapäevast suurt lahingut Tottenham Hotspuriga, et vaatamata Londoni klubi tänavuse hooaja raskustele on tegemist ikkagi tõsiseltvõetava vastasega.

Kaks meeskonda heitlesid viimati eelmise hooaja Meistrite liiga finaalis, mille Liverpool 2:0 võitis. Kui Jürgen Kloppi hoolealused on tänavu koduses liigas võimsat minekut näidanud, olles üheksa mänguga 25 punkti kogunud, siis Tottenhamil on kirjas kõigest 12 punkti.

“Teame, et võitsime Meistrite liiga finaali. Arvan, et olime tol korral väga austavad oma rõõmustamistega, kuid olime sellel õhtul siiski teiseks pooleks. See on lisamotivatsiooniks panna mõned asjad paika, aga lõpuks on tegemist ikkagi jalgpallimatšiga kahe väga hea meeskonna vahel. Ümbritsev olukord ei avalda suurt mõju. Me ei ole nii kindlad, et mitte midagi ei saa juhtuda. Ma ei tea [peast], kui palju punkte neil kirjas on, aga nad kindlasti ei mängi nagu meeskond, kellel selline punktiarv ette näidata,” rääkis Klopp.

“Tottenham on Premier League’i tippmeeskond ja saab seda olema terve hooaja vältel. Peame seda austama ja andma endast parima. Jalgpall on juba selline – asjad alati ei toimi. Nägime seda Belgradi Red Stari vastu ja see polnud ainult see mäng, vaid ka teistes matšides, kui lõpptulemus polnud hea, oli neil häid momente. Kindlasti pole nii, nagu nad oleksid mängimise unustanud.”

Pühapäeval, 27. oktoobril, kell 18:30 algava mängu favoriidiks peab Optibet Liverpooli, kelle võidukoefitsient on 1,53. Tottenhami võidu korral on see koguni 5,71 ning viigi puhul 4,52. Kui Mohamed Salah peaks Liverpooli eest värava lööma, on tagasimakse 2,06-kordne. Tottenhami esiründaja Harry Kane’i värava puhul on see 2,59-kordne.

scroll to top