fbpx
Close

Unitedi keskkaitsja: suudame ükskõik keda võita

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

87 miljoni euro suuruse üleminekusummaga maailma kallima kaitsemängija tiitlit hoidev Manchester Unitedi mängumees Harry Maguire sõnas pärast laupäevast 2:0 võitu võõrsil Burnley üle, et meeskond on võimeline võitma igat vastast.

Unitedi vorm on käimasoleval hooajal ütlemata kõikuv olnud. Kui 7. detsembril alistati kõigi üllatuseks 2:1 Manchester City, siis edasi tehti 1:1 viik Evertoniga ja enne matši Burnleyga joosti täielikult lati alt läbi, kui kaotati tabeli lõppu kuuluvale Watfordile 0:2. Maguire kinnitas, et Burnley üle teenitud võit on väga positiivne tulemus ja võistkonnal on tegelikult potentsiaali rohkemaks kui hiljutised tulemused seda näitavad.

“Me oleks võinud teisel poolajal palliga ilmselt veidi paremad olla ja tapsime mängu ära, aga need on väga olulised kolm punkti meie jaoks. Oleme meeskond, kes pole just palju võimalusi loonud, aga detailid ja teised elementaarsed asjad on samuti meid alt vedanud. Tore on siia tulla, hoida oma seljatagune puhtana ja võit saada,” ütles 26-aastane Inglismaa koondislane Maguire BT Sporti vahendusel.

“Meile sobival päeval suudame igat meeskonda võita, aga oleme sellel aastal äärmiselt ebastabiilsed olnud. Me ei suutnud Watfordi vastu millegagi silma paista ja seega oli tähtis tulla siia, teha põhilisi asju hästi ja hoida taga nulli,” lisas Maguire.

 

scroll to top