United reaalsuses tagasi: võidad Cityt ja Tottenhami, aga De Gea pudistab ja kaotad seejärel tabeli viimasele

Inglismaa kõrgliiga 18. vooru pühapäevases esimeses mängus saatis liigatabeli viimane ehk 20. meeskond Watford korraliku üllatuse korda, kui alistas koduväljakul 2:0 Manchester Unitedi.

Poolajal väravaid ei nähtud, aga 50. minutil avas Watford skoori. Võõrustajatel oli kasutada karistuslöök ning jätkuolukorras sai Senegali koondise 21-aastane ründaja Ismaila Sarr ka löögile. Paistis, et Unitedi puurilukk David De Gea kontrollib olukorda, kuid pall libises käte vahelt siiski võrku. Kõigest neli minutit hiljem oli Aaron Wan-Bissaka penalti põhjustanud ning Watfordi ründajast kapten Troy Deeney virutas mänguvahendi kindlalt postide vahele. Rohkem tabamusi ei sündinudki ja hoolimata Unitedi ülekaalust pallivalduses (36% – 64%) ning pealelöökides (17 – 11) jäädi väravata ja võiduta.

18 vooruga 25 punkti kogunud United asub liigatabelis kaheksandal kohal ja enne Watfordiga vastamisi minekut oli meeskond viimasest viiest mängust neli võitnud (seejuures ka Tottenham Hotspuri ja Manchester Cityt) ning ühe viigistanud. Viimased kuus kohtumist võiduta olnud Watford on 12 punkti kogunud, kuid endiselt ollakse viimasel kohal.