Mourinho Tottenhamiga oma endist koduklubi Chelseat ja Lampardi üle mängida ei suutnud

Willian. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 18. vooru viimases mängus teenis Londoni Chelsea võõral väljakul Tottenham Hotspuri üle üpris veenva 2:0 võidu.

Chelsea läks kohtumist 12. minutil juhtima, kui Mateo Kovacic andis vasakule äärele Willianile söödu ning brasiillasest ääreründaja liikus teraval sammul edasi trahvikasti, kust saatis palli tugevast löögist taha posti alla nurka. Poolaja esimesel üleminutil oli Chelsea teisele tabamusel lähedal Marco Alonso, kelle Tottenhami väravavaht Paulo Gazzaniga aga karistusalas maha võttis. Chelsea sai penaltist võimaluse eduseisu kasvatada ja Willian seda ka tegi.

Teisel poolajal kumbki pool enam väravaid ei löönud, aga 62. minutil jäi Tottenham veel ka vähemusse, kui Heung-Min Son tegi robustse vea Antonio Rüdigeri vastu. Chelsea säilitas liigatabelis neljanda koha, olles kogunud 38 punkti ja seejuures lõpetati kahe mängu pikkune kaotusteseeria. Tottenham langes seitsmendaks ja neil on kirjas 26 punkti.