fbpx
Close

Mourinho: ma ei vaja jaanuariks 300 miljonit kulutamiseks

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho rääkis enne pühapäevast suurt Tottenhami ja Londoni Chelsea vahelist vatsasseisu, et endiselt on ta seda meelt, et ta ei vaja talvise üleminekuakna sees uusi mängijaid. Ühtlasi tõi portugallane välja, kuidas meeskond on tema juhendamisel korraliku tõusu liigatabelis teinud.

“Olen rahulik, sest sain klubi enda kätte juhendamiseks sellisena, nagu eeldasin. Ma eeldan, et minult küsitakse [tegevjuhi] Daniel Levy kohta, kus ta ütleb, et me ei plaani palju kulutada [uutele mängijatele] ja seejärel inimesed küsivad, kas ma olen õnnetu. Kas see kurvastaks mind? Ei. Ma teadsin seda, ta ütles mulle! Kõik oli selge, klubi plaanides pole mingeid saladusi ja see teeb mind õnnelikuks. Mulle ei meeldi olla klubis, kus üllatun asjade üle. Siin pole mingeid üllatusi. Kas ma eelistaksin jaanuariks 300 miljonit naelsterlingut kulutamiseks? Ei. Jaanuaris ma ei vaja uusi mängijaid,” õtles Mourinho.

Karjääri jooksul ka Chelsea peatreener olnud Mourinho lisas, et nende vastu on alati keeruline mängida, kuid tasub ära märkida, et võidu korral võib Tottenham olla tagasi seal, mis enne tema saabumist klubisse tundus ebareaalne. “Kunagi pole hea aeg Chelsea vastu mängida. Reaalsus on see, et olime 12 punkti kaugusel. Meistrite liiga oli justkui miraaž, nii väga-väga kaugel, aga nüüd on vahe vaid kolm punkti. Meie jaoks oleks imeline saavutus võita ja vähendada vahe 12 punktilt nullile sedavõrd kiiresti, aga see saab olema raske.”

scroll to top