fbpx
Close

Zidane: Guardiola on maailma parim

Avatar

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane ei jäänud pärast Manchester City juhendaja Pep Guardiola kiidusõnu tagasihoidlikuks, tuues välja, et 48-aastane katalaan on ja on olnud läbi karjääri maailma parim.

Real ja City loositi Meistrite liiga 1/8-finaalis vastamisi ning Guardiolal jagus vastaspoolele vaid positiivset juttu. Ta ütles, et saab olema eriline väljaku ääres koos Zidane’iga seista ja unistas mängijana prantslasega koos mängimisest.

“Jah, see oleks eriline. Mängisin tema vastu mitmeid kordi. Austasin teda mängijana ja austan teda treenerina. Arvan, et ta on maailma parim ja tõestanud seda kogu karjääri jooksul. Loomulikult tahaksin temaga vastamisi minna, mängida tema ja ta meeskonna vastu. Mitte ainult mina, vaid kõik meist siin,” ütles Zidane laupäeval enne pühapäevast liigamängu Athletic Bilbao’ga.

“Ma ei tea, kas mu karjäär kestab kaua. See sõltub sellest, mida tunnen. Olen ebatüüpiline, sest mind huvitab, mis toimub päevast-päeva ja kuidas ma olen inimestega, kes minuga töötavad. Saab näha, aga olen kindel, et mu treenerikarjäär ei kesta 60. või 70. eluaastani,” lisas 47-aastane Zidane oma tuleviku kohta.

scroll to top