fbpx
Close

Tuli ära! Manchester United tõi üleminekuakna viimasel hetkel uue ründaja

Avatar

Manchester United. Foto: AFP/Scanpix

Marcus Rashfordi vigastuse tõttu hädasti ründejõudu juurde vajanud Manchester United leidis lahenduse endise Watfordi mängumehe Odion Ighalo näol.

30-aastane Ighalo toodi Hiina Superliiga klubist Shanghai Shenhuast ülejäänud hooajaks laenule. Seoses Hiinas leviva koroonaviirusega lükatakse sealne hooaja algus edasi ja nii on mitmed mängijad ajutist klubi otsimas. Näiteks liitus ka Belgia koondislane Yannick Ferreira Crrasco Dalian Yifangist oma endise koduklubi Madridi Atleticoga käimasoleva hooaja lõpuni.

Endise Nigeeria koondislase Ighalo joaks pole Premier League tundmatu koht, sest 2014. aasta teises pooles ja perioodil 2014-2017 esindas ta Watfordi, kus lõi erinevate sarjade peale täpselt 100 mänguga 40 väravat. Veel on ta jõudnud pallida Itaalias Udinese ja Cesena ning Hispaanias Granada meeskonnas.

“Odion on kogenud mängija. Tema tulek annab meile võimaluse teistsugust ründajat kasutada selle lühikese perioodi jooksul, mil ta meie juures viibib. Ta on suurepärane kutt ja väga professionaalne, kes võtab siinsest ajast maksimumi,” ütles Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer klubi kodulehe vahendusel.

scroll to top