fbpx
Close

Tottenhami sihtmärk vigastatud Kane’i asenduseks maandus hoopis Saksamaal

Avatar

Imago Images

Aasta eest AC Milaniga liitunud Poola koondise ründaja ja hiljuti veel Tottenham Hotspuri huviorbiidis olnud Krzysztof Piatek liikus edasi Saksamaa kõrgliigasse Berliini Hertha ridadesse.

Hertha maksis 24-aastase Piateki eest 27 miljonit eurot ehk kaheksa miljonit vähem kui Milan tema endisele koduklubile Genoale. Temast pidi saama Milanis otsene asendus Gonzalo Higuainile, kes toona Londoni Chelseasse laenule siirdus ja nüüdseks Torino Juventust esindab. Itaalias Piatek suurt läbilööki aga ei saavutanud ning 36 liigamänguga jäi tema nimele 13 väravat. Herthaga sõlmis ta viie aasta pikkuse lepingu.

Piateki olukord muutus veelgi keerulisemaks, kui meeskonnaga liitus vabaagendina Zlatan Ibrahimovic. Lisaks on Horvaatia koondise ründaja Ante Rebic aina paremasse hoogu minemas ning tänavu vaid viis väravat Milanis kirja saanud Piatek jäi nii pigem kolmandaks valikuks Stefano Pioli juhendatavas võistkonnas.

“Olen väga õnnelik, et üleminek sai teoks. See, kuidas klubi areneb, tõepoolest veenis mind, et see oli õige käik ning olen põnevil oma uute meeskonnakaaslastega mängima. Tahan siinsesse arengusse oma panuse anda mitmete suurepäraste esitustega ja loodetavasti paljude väravatega,” rääkis Piatek, kelle osas spekuleeriti, et ta liitub Tottenham Hotspuriga, kus sealne esiründaja, Inglismaa koondislane Harry Kane jääb hooaja lõpuni vigastusega eemale.

 

scroll to top