fbpx
Close

Kesise mänguga kolm punkti võtnud Liverpooli peatreener Klopp: oleksime võinud sööta ja kaitsta paremini, aga keda see huvitab?

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Kolmapäeval Premier League’i 18. vooru järelpeetud mängus West Ham Unitedi 2:0 alistanud Liverpooli loots Jürgen Klopp tunnistas, et meeskonna esitus polnud hea, aga tähtis on tulemus.

“Oleksime võinud paljusid asju paremini teha, kuid oli vaid üks meeskond, kes võitu vääris. Me oleksime võinud paremini sööta ja kaitsta, aga keda see huvitab? Need mängijaid on sedavõrd tihti silmapaistvaid esitusi teinud, tegemist oli tavalise etteastega. Meil polnud sajaprotsendilist rütmi. Raske on mängida sellise kaitsva meeskonna vastu,” ütles Klopp Sky Sportsi vahendusel.

Liverpooli fännid võtsid kohtumise ajal ka laulu üles Inglismaa meistriks tulemise kohta, kuna nende klubi on juba 19-punktilist edumaad hoidmas lähirivaali Manchester City ees. “Nad võivad laulda mida iganes tahavad. Ainuüksi laulmine ei tähenda, et meister oled,” arvas Klopp.

Liverpoolil on käimasoleval hooajal võimalik veel kahte karikat püüda. Lisaks Inglismaa meistritiitlile ollakse konkurentsis Meistrite liigas, kus kaheksandikfinaali vastaseks on Madridi Atletico. Inglismaa karikasarjas pääsetakse samuti 16 parima hulka, kui 2:2 viigiga lõppenud avakohtumise järgselt suudetakse alistada Shrewsbury Town ning edasi oleks vaja rinda pista Londoni Chelseaga. Samas on Klopp kritiseerinud mängugraafikut ning juba ka kinnitanud, et Shrewsburyga mängitakse nooremate mängumeestega ehk sisuliselt teise koosseisuga.

scroll to top