fbpx
Close

Neville: United vajab lisaks Fernandesele veel täiendusi

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi endine mängumees ja praegu Sky Sportsis teleeksperdina tegutsev Gary Neville rääkis, et klubilt ootaks ta jaanuari viimasel päeval veel täiendusi lisaks Bruno Fernandesele.

Fernandes saabus Lissaboni Sportingust 55 miljoni euro eest ja sellel hooajal on portugallane löönud 15 väravat ning andnud 14 väravasöötu. Neville usub, et peatreener Ole Gunnar Solskjaer vajaks veel kedagi vigastatud meeste asemele, nende seas Marcus Rashford, kes ei pruugi sel hooajal enam väljakule üldse tulla.

“Manchester Unitedi keskväli on juba mõnda aega jõudu juurde vajanud. Neil on olnud suured probleemid ja mitte ainult mängijate värbamise osas. Probleeme on olnud ka vigastustega – võtmemängijad, nagu Paul Pogba ja Scott McTominay, on mõlemad puudu olnud ning oli hädavajalik, et tehakse sama positsiooni osas mingi tehing. Arvasin, et nad teevad selle üleminekuakna sees vähemalt kaks diili, saame näha, mis ülejäänud ajaga juhtub. Arvan, et vaja on tuua ründaja pärast seda, mis Marcus Rashfordiga juhtus,” arvas Neville.

 

scroll to top