fbpx
Close

Tottenhami esimees lõppevate lepingutega mängijatest: mõni tahab jääda, mõnda ei soovi me aga ise jätkamas näha

Avatar

Barcelona president Josep Maria Bartomeu koos Tottenhami esimehe Daniel Levyga. Foto: EPA/Scanpix

Taani koondise võtmemängija ja endiselt veel Tottenham Hotspuri esindava Christian Erikseni tulevik Londoni klubis on lahtine, sest tema lepingu lõpp on poole hooaja kaugusel. Spekuleeritud on nii Madridi Reali kui ma mitmete teiste suurklubidega, aga sealne esimees Daniel Levy ei näe probleemi müümaks poolkaitsjat mõnda teise Premier League’i meeskonda.

“Me tõepoolest ei karda oma rivaalidega üleminekuid läbi viia. Minu nägemus on väga lihtne. Selleks, et mängija lepingule alla kirjutaks ei piisa ainult sobilikest tingimustest, vaid ta peab seda ka ise tahtma teha. Kõik sõltub neist endist, kas nad tahavad Tottenhami jääda ja saame seda näha. Ma ei tahaks väga mängijaid individuaalselt kommenteerida. Arvan, et see on ebaaus ja iga olukord on erinev. Võib leiduda mängija, kes soovib jääda, kuid võib olla ka mängija, keda me ei soovi enda ridades jätkamas näha,” rääkis Levy intervjuus Standard Sport’ile.

Lisaks Eriksenile on 2020. aasta suvel lepingud lõppemas ka Belgia koondise keskkaitsjatel Jan Vertonghenil ja Toby Alderweireldil. Kui talvise üleminekuakna sees on selgunud, et kolmik pole klubis jätkamas, siis hoolimata sellest kinnitas Levy, et kohe täiendusi juurde ei otsita. “[Peatreener] Jose [Mourinho] on öelnud, et vajame praegu mängijatelt paremaid esitusi. Ta on selgeks teinud, et jaanuaris uusi mängijaid me ei otsi. Ta on praeguse valikuga rahul ja seetõttu ütleski ta nii.”

scroll to top