fbpx
Close

Madridi Reali endine president: Bale või James vahetada Pogba vastu oleks suur viga

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Aastatel 2006-2009 Madridi Reali president olnud Ramon Calderon usub, et Hispaania tippklubi teeks vale valiku, kui lubaks Walesi koondislase Gareth Bale’i või Kolumbia koondislase James Rodriguezi minema ja tooks asemele Manchester Unitedist lahkuda sooviva Paul Pogba.

26-aastast Pogbat on juba tükk aega Realiga seostatud ja eriti sooviks teda oma koosseisus näha sealne peatreener Zinedine Zidane. Samal ajal on nii 30-aastase Bale’i kui ka 28-aastase Jamesi tulevik Realis suure küsimärgi all ning meedias on räägitud, et üks neist võib võtta suuna Manchesteri poole ja lisaks on Real valmis ka raha juurde panema, et Pogba enda ridadesse tuua.

Pogba leping lõppeb Unitediga 2021. aasta suvel, mis tähendab seda, et mees võib pooleteise aasta pärast klubist tasuta lahkuda, kui läbirääkimised jätkamise osas ei peaks teistsugust pööret võtma. 68-aastase Ramoni arvates ei tasuks Realil 105 miljoni euro suurust hinnasilti kandva Pogba pärast sedavõrd üle pingutada. “Räägitakse vahetustehingust, Bale või James Pogba vastu. Arvan siiski, et need on vaid kuulujutud. Samas oleks mu arvates viga midagi sellist teha, eriti Bale’i puhul,” ütles Calderon talkSPORT-i vahendusel.

scroll to top