fbpx
Close

Tottenhami äärekaitsja kritiseeris enda hooaega: vaatan mänge ja mõtlen, et mida ma teen?

Avatar

Kieran Trippier (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

2018. aasta MM-il Inglismaa koondise eest suurepärase turniiri teinud paremkaitsja Kieran Trippier alustas tänavust hooaega kenasti, aga vormikõvera langus tõi kaasa hoopis väravaga lõppenud eksimused ja vähe väravaid ning tulemuslikke sööte.

Pallur ise on enda suhtes kriitiline ja tunnistas Sky Sportsile antud usutluses, et on lati alt läbi jooksnud. “Ma võinuks mängida palju paremini, tunnistan seda. Vaatan kõiki mängitud mänge ja analüüsin neid, mul on olnud jutuaajamisi nii peatreeneri kui tiimikaaslastega, eesmärgiks õppida oma vigadest. Annan alati endast parima,” lubas inglane.

“Ma võinuks palju paremini pallida pärast MM-i, aga tegin asju, mida ma ei pidanuks tegema – võtsin riske, mis on lõppenud väravatega ning teinud mitmeid suuri eksumusi. Ma samas ei usu, et see oli MM-iga seotud. Võib-olla pidanuksin lihtsamalt mängima, mis tõi mulle koha koondises ja Tottenhami põhirivis. Vaatan mänge ja mõtlen, et mida ja milleks nii teha? Pean tegema sammu tagasi ja jalgpalli aluste juurde naasma,” selgitas Trippier.

scroll to top