fbpx
Close

Liverpooli poolkaitsja rõõmustab oma uue mängijarolli üle

Avatar

Jordan Henderson ja Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Pärast Steven Gerrardi lahkumist Liverpoolist kaptenipaela pärinud poolkaitsja Jordan Henderson on sel hooajal saanud tegeleda vähem kaitsetööga ning rohkem ründesuunaga, mis pallurile on vägagi meeltmööda.

Viimastel nädalatel on suvised ostud Fabinho ja Naby Keita olnud Hendersoni poolkaitsepaarilised ning brasiillase ja guinealase kaitsesuunitlus on vabastanud Inglismaa koondislase kindlatest kohustustest. Selle tulemuseks oli eelmises Premier League’i voorus võetud 3:1 võit Southamptoni üle, kus keskväljamees andis väravasöödu ning lõi isegi värava.

“Ma olen koondise eest mänginud veidi ründavamas rollis ja mulle meeldib seal. Varasemalt pallisin number 6 peal, sest meil polnud puhtatõulist kaitsvat poolkaitsjat. Nüüd on ja Fabinho puhul on näha, et ta on seda rolli väga pikalt täitnud ja sobib suurepäraselt. Just seetõttu arvan, et peatreener on andnud mulle rohkem nüüd vaba voli rünnakutel osalemiseks,” ütles Henderson Sky Sportsile.

“Samal ajal teen kõik tiimi hüvanguks ehk mida iganes treener minult ka ei sooviks, seda ma ka mängupäeval teen. On tore olla viimastes mängudes rohkem osaline skoorimises, aga võitmine on kõige tähtsam,” seadis ta kaptenlikult tiimi enda huvidest eespoole.

scroll to top