fbpx
Close

Täistuuridel kihutava Liverpooli esimene terav kurv on lähenemas

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Premier League’is on Liverpooli seis roosiline – nelja mänguvooruga on võetud kõik võidud ning soliidsust on näidatud nii ründes kui kaitsemängus: ise on löödud üheksa, endale lastud lüüa vaid üks ehk väravate vahe on +8. Nüüd aga tuleb rinda pista esimese suure vastasega, kui Wembleyl ootab neid Manchester Unitedi purustanud Tottenham.

Läinud hooajal kärises Liverpoolil just kaitse, ent suvel toona rekordsumma eest tiimiga liitunud Alisson ja fantastilise MM-i teinud horvaat Dejan Lovren on leidnud enesekindluse ja see on kandunud üle tervele kaitseliinile. On muljetavaldav, et nelja mänguga ainus sisselastud värav sündis Alissoni prohmakast, mitte vastaste suutlikkusest mängida ‘Pooli kaitset üle. Käib näib paljulubav.

Tottenham alustas liigat kõva pauguga, kui kolmandas voorus jätkati maksimumpunktidel, mil Old Traffordil tuuseldati võimsa teise poolaja abil Manchester Unitedit, ajades Jose Mourinho treeneritooli kõikuma. Seejärel võeti aga üllatajalt Watfordilt 1:2 kaotus ning nüüd tahetakse teha konkreetne vigade parandus ja hea, võidukas vorm taasleida.

Liverpooli poolelt on superhoos Sadio Mane, kellel kirjas juba neli tabamust; läinud hooaja väravamasinal Mohamed Salahil kirjas kaks. Tottenhami ründetuus ning suvise MM-i suurim väravakütt Harry Kane pole oma püssi veel paukuma saanud ja nelja vooruga kaks väravat on tema jaoks pigem tagasihoidlik algus. Silm tuleb peal hoida aga talvel PSG-st Londonisse liikunud Lucas Moural, kes sahistas Unitedi võrku kahel korral ja on kolme tabamusega hetke Spursi parim väravalööja.

Optibet näeb võõrsiltiimis favoriiti ning Liverpooli võidu korral saab raha pea 2,3-kordselt tagasi.

Rääkides väravalööjatest, siis “tavalised kahtlusalused” Harry Kane ja Roberto Firmino võib korraks eemale jätta ning vaadata neid, kes on hoos. Sadio Mane skoorib ja raha 2,6-kordselt, Lucas Moura sahistab ja raha lausa 3,1-kordselt tagasi.

 

scroll to top