fbpx
Close

Tagasihoidlik Venemaa koondis veel kaheksandikfinaalist ei mõtle

Avatar

Foto: Sportimage/Scanpix

Pärast kahte vooru on korraldajamaal seisud suurepärased: tabelis on kuus punkti, väravaid on löödud kaheksa ja endale on lastud lüüa vaid üks. Kui turniiri eel eeldati nende krahhi, siis venelased on näidanud sisu, südikust ja on ühe jalaga kaheksandikfinaalis.

Ka Egiptuse vastu oldi otsustavad ning sihikindlad, võttes justkui jõuga oma. “Survestasime neid igas olukorras, ei lasknud neil alati sööta ja tegime üldjoontes tugeva ja hea mängu. Nemad ei andnud kunagi alla, aga meie ka mitte. Oleme kõik heas vormis, ent grupifaas pole veel läbi – ärme räägi veel edasipääsust, pigem tähistame seda võitu,” ütles värava löönud Artjom Dzjuba.

Ääreründaja Aleksandr Samedov kiitis fänne. “Nende toetus oli ülivõimas ning me hindame seda. Meie pidime samal ajal mängima oma mängueelse plaani järgi ja see toimis. Me ei eeldanud, et skoorime kolmel korral, kuid tegime seda ning seejärel pidanuks kohtumise turvaliselt võidusadamasse purjetama, ent penalti lõi meie plaanid sassi,” vahendab Samedovi sõnu TASS.

“Me võtame ühe sammu korraga – otsustasime turniiriks valmistudes olla rahulikud ning hetkel oleme miinimumeesmärgi suutnud täita. Nüüd liigume edasi ja vaatame, mis järgmisena tuleb. Olime Egiptuse vastu palju paremas vormis kui Saudi Araabia vastu ning usun, et lähme ainult teravamaks,” rääkis ääreründaja.

scroll to top