Pealeht / Eelvaated / Kas koduseinad suudavad Venemaast välja pigistada rohkem kui muidu?
Foto: Sportimage/Scanpix

Kas koduseinad suudavad Venemaast välja pigistada rohkem kui muidu?

Venemaa alustas MM-i fantastiliselt, võttes kahe esimese kohtumisega kaks võitu ning lõi kaheksa väravat. Grupivõit libises käest viimases voorus, kui kaotati Uruguaile ning A-alagrupi teine koht tähendas kaheksandikfinaali vastaseks klass kõvemat Hispaaniat. Realistliku pilguga vaatav suurriik teab, et 2010. aasta maailmameistritega sammu pidamiseks tuleb anda endast rohkem kui muidu, rohkem kui võimalik. Kas koduseinad suudavad üllatada?

Hispaanlased pole näidanud ülimalt veenvat mängu ning Maroko vastu oli püstihädas ja kaugel polnud ka väljakukkumine. Siiski on nad paberil ja mängupildilt Venemaast üle ja Optibet usub, et näeme selles mängus õige mitut tabamust. Kui lüüakse üle kahe värava, saab panuse 2,15-kordselt tagasi.

Kell 21 hakkab Horvaatia noolima veerandfinaali kohta Taani vastu. Grupi täiseduga läbinud horvaadid on näidanud väga head mängu ja Argentinast rulliti üle ning Nigeeriast polnud neile erilist vastast. Taani pole nendest eelmainitutest koondistest kõvem ja Horvaatia on õigustatult favoriidirollis. Ruudusärkide võidu korral teenid raha 1,9-kordselt tagasi.

saleapp.ee

Vaata lisaks

SUURE MÄNGU EEL: kes suudab Manchester Unitedit üldse peatada?

Manchester Unitedist on saanud auruvedur, mille pidurid enam naljalt ei tööta. Meistrite liiga veerandfinaali edenenud …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga