fbpx
Close

Egiptuse peatreener: Salahi vigastus on jätnud jälje

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Eile sai Liverpooli eest megahooaja teinud Mohamed Salah kirja oma esimese MM-mängu ning väravast hoolimata jäädi korraldajamaa Venemaale 3:1 alla. Pärast kahte vooru on kirjas null punkti ja edasipääsemiseks peab lootma, et Uruguai ei võidaks täna Saudi Araabiat – ülisuure tõenäosusega aga nii lähebki.

Egiptuse peatreener Hector Cuper ei salanud, et Salahi Meistrite liiga finaalis saadud vigastus jättis tervele tiimile jälje ja tekib küsimus, et mis saanuks siis, kui ründaja poleks saanud vigastada? “On raske öelda, mis saanuks siis, kui ta olnuks tippvormis. Ta tundis end hästi ja oli mänguvormis. Olen alati öelnud, et suurepärase mängija seljataga peab olema terve tiim. Olen uhke, sest ta selja taga on tiim. Võib-olla me polnud piisavalt otsustusvõimelised, kuid peame tiimi tunnustama, et oleme jõudnud 28-aastase vaheaja järel MM-ile,” ütles Cuper mängujärgselt.

“Mis olnuks, kui ta poleks finaalis saanud vigastada? Siis oleks ta saanud täie koormusega treenida, kuid meie prioriteediks oli aidata tal sajaprotsendiliselt taastuda. Arvan, et ta näitas Venemaa vastu oma taset. Kui ta vigastada sai, olime kõik mures. Olen kurb, et ta ei saanud treeninglaagrites osaleda – see oli ülitähtis, ent tema taastumine oli veel tähtsam,” sõnas peatreener.

“Tiim on alati hästi kaitsnud, kuid meil oli 10 võis 15 halba minutit ja seetõttu kaotasimegi. Ma ei usu, et asi oli keskendumises. MM-il pallides ei saa tähelepanu või mõtted olla mujal. Kuid vahel tehakse mõni viga, eksimus või vale samm. Võib-olla me tegime mõned eksimused, mis avakohtumises jäid tegemata. Kuid niimoodi need mängud käivadki,” vahendas thenational.ie.

scroll to top