fbpx
Close

Grupiliidri Iraani ja võitu nooliva Hispaania vastasseis võib tulla üllatusterohke

Avatar

Foto: SIPA/Scanpix

B-alagrupis on pärast avavooru liidriks Iraan – alagrupis, kuhu kuuluvad veel Maroko, Portugal ja Hispaania. Kes võinuks arvata? Teises voorus on hispaanlastel selg vastu seina ja tabeliliidrite vastu on vaja kindlasti võitu. Viigipunkt teeks elu juba pea võimatuks.

Iraan näitas, et nad tahavad ja oskavad kaitsta ning palli saades valusalt nõelata. Samuti näidati iseloomu, kui võiduvärav löödi alles mängu lõpuminutitel, murdes Maroko ja purustades nende vaimu.

Küsimus on, kas Hispaania paneb väravasse Portugali vastu eksinud David De Gea või saab oma võimaluse Kepa Arrizabalaga? Võimalus on ka väravasse panna kogenud Pepe Reina. Iraanile peaks hispaanlaste mängustiil sobima, sest nad armastavad palli hoida ja ise mängutempot dikteerida. Iraan aga loovutab palli meeleldi ning otsib oma võimalust kiire vasturünnakuna.

Hispaania on viimases 21 mängus skoorinud ja keskmiselt sahistatakse veidi üle kolme värava mängus, viimase 11 kohtumise jooksul on puuri hoitud puhtana kuuel korral. Optibet pakub vähemalt kolme värava eest 1,75-kordset tagasimakset.

Maroko oli Iraani vastu tubli ja südikas, ent siiski jäädi punktita. Mõnetunnise praamisõidu kaugusel asuv Portugal on juba kõvem vastane ning ega niisama öeldud, et marokolaste ainus šanss punkte teenida kadus pärast kaotust Iraanile.

Aga erinevalt Hispaaniast pole Portugal olnud suuteline lööma viimase 11 mängu jooksul rohkem kui kolm väravat, Maroko pole endale lasknud endale lüüa viimase 20 kohtumise jooksul rohkem kui ühe värava. Nende andmete järgi peaksime nägema vähe väravaid. Kuid Cristiano Ronaldo on hoos ja mäletatavasti alustas suurturniiri kübaratrikiga.

Optibet pakub vähese arvu väravate eest 2,8-kordset tagasimakset. Kui seis jääks 1:1 või 2:0, siis maksab Optibet raha 1,6-kordselt tagasi.

Ei saa jätta mainimata väravamasinat Ronaldot, kes kindlasti soovib oma head vormi näidata ja hoogu hoida. Kas ta lööb ka Marokole värava? Kui nii läheb, siis sinu kontole kukub 1,8-kordne tagasimakse!

scroll to top