fbpx
Close

Harvardi-väärilised kaitsjad hakkavad taassündi läbi tegevat Ballon d’Ori nõudlejat taltsutama

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kahe nädalaga on palju juhtunud: Romelu Lukaku ei kuulu enam Manchester Unitedi algkoosseisu, punasärgid on võitnud kaks järjestikust mängu, Juventus pole ikka veel kaotanud ja Cristiano Ronaldo on löönud Serie A’s veel kaks väravat. Kui Jose Mourinhol pole Juventuse osas miskit uut oodata, siis Massimiliano Allegri võib end üllatuseks valmis panna.

Nimelt on omal ajal Ballon d’Ori klausli lepingusse saanud Anthony Martial jätkuvalt heas vormis, skoorides nüüd neljas järjestikuses Premier League’i mängus. Tundub, et prantslane on end leidmas ja näitamas enda võimekust. Kuid Juventusel on tema ohjeldamiseks püssirohtu küllalt.

Mehed, kes võiks Harvardis loenguid anda

Viimases voorus võttis Juventus mäletatavasti Old Traffordil 1:0 võidu ning nende keskkaitsepaar Giorgio Chiellini ja Leonardo Bonucci said mängujärgselt Mourinholt meeletult kiita. Portugallane nimetas itaallastest kaitsepaari kui meesteks, kes võiksid Harvardis kaitsetööst loenguid anda.

Harvardi-väärilised mehed võivad oma koduareenil pidada Mourinhole ühe pooleteist tunnise loengu, kuidas kõike ja kõiki ohjes hoida. Meistrite liigas pole neile kolme mänguga veel ühtki väravat löödud ning ründemängu meistriklassist väga kaugel olev United ei tõota olla see tiim, kes väravalukku murda suudab. Aga siiski.

Optibet usub, et Cristiano Ronaldo on just see mees, kes enda eksklubile värava ära lööb. Old Traffordil jäi talle ette Unitedi puurilukk David De Gea, kuid kodustaadionil võib pall teisiti lennata ja põrgata. Martiali skoorimise korral saab raha 4,55-kordselt tagasi.

 

Ka teine Manchesteri klubi on võistlustules, kui kodustaadionil Etihadil võõrustatakse Donetski Šahtari. Tabeli viimasel kohal paiknev Šahtar ei suuda näidata eelmise hooajaga võrreldes sarnast hoogu, mil kihutati koos Cityga edasi kaheksandikfinaali, kus siis küll AS Romale alla jäädi. Seni ollakse võiduta ning kaks viiki ning üks kaotus nende seisu väga roosiliseks ei tee.

City võttis Šahtari vastu 3:0 võõrsilvõidu, kui viis korda löödi raami ning legendaarne Andrei Pjatov sai teha vaid kaks tõrjet. Suvel müüdi keskväljamootor Fred, vabaagentidena lahkusid tiimist ääreründaja Bernard ja tõeline veteran, klubi legend Darijo Srna ning neid pole suudetud veel võrdväärselt asendada.

Pole üllatus, et City on selge favoriit ning enne suurt Manchesteri derbit tahetakse võtta kindlad kolm punkti ja teha võimalikult veenev esitus, et hea emotsiooniga suurele mängule minna. Optibet pakub City taga-nullile 1,66-kordset tagasimakset. Kui kaotus Lyonile välja arvata, siis Šahtari vastu hoiti enda värav puhtana ning Hoffenheim sai kirja vaid ühe tabamuse. Nüüd näidatakse palju kindlamat mängu kui esimeses kahes kohtumises ning helesinisärgid on hoogu alles üles võtmas.

scroll to top