fbpx
Close

Liverpooli poolkaitsja: Klopp rahustas Meistrite liiga eel tiimi Ronaldo trussikute kandmisega

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Liverpooliga värskeks Meistrite liiga võitjaks tulnud hollandlane Giorginio Wijnaldum meenutas mulluse aasta finaali, kus pärast 12-aastast finaalist eemalolekut püüti tiitlit võita, ent jäädi alla Cristiano Ronaldo dirigeeritud Real Madridile. Kogu tiim oli närviline, ent loots Jürgen Klopp suutis omamoodi pingeid maandada.

Sakslane otsustas enne finaali algust tõmmata jalga Ronaldo aluspesubrändi CR7 bokserid ning selga särgi, pidades kentsakas riietuses koosolekut. “Me nägime, mis tal jalas oli. Kogu riietusruum oli pikali maas ja kõik naersid meeletult. See tõepoolest rahustas kõiki maha – muidu ollakse sellistel hetkedel tõsised ning keskendunud, ent ta oli vaba ja rahulik ning naljatles,” selgitas Wijnaldum väljaandele Athletic.

Säärane käitumine olla Dortmundiga maailma eliiti tõusnud Kloppile tavapärane. “Kui näed, et su peatreener on tõeliselt enesekindel ja rahulik, siis see kaldub üle ka mängijatele. Ta on nagu isa eest. Selliste naljade ja kehakeelega võtab ta mängijatelt survet maha,” kiitis Hollandi koondislane.

Kas täna õhtul peab juhendaja trussi ja särgi väel miitingut, kui Euroopa Superkarika finaalis kohtutakse Chelseaga, võime kuulda lähinädalatel.

scroll to top