fbpx
Close

SUURTE MÄNGUDE EEL: kas Ronaldo annab Van Dijki Ballon d’Ori juttudele hagu juurde?

Avatar

Virgil van Dijk. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Salamisi sooviti Rahvuste liiga finaalis näha legendaarset Inglismaa-Portugal vastasseisu, kuid inglaslikult mängiti oma võimalused lisaajal kahe välditava prohmaka tõttu maha. Seetõttu näeme pronksimängus Xherdan Shaqiri juhitavat Šveitsi, kes hakkab oma tiimikaaslaseid ning liigarivaale kimbutama. Õhtul ristavad mõõgad Premier League’i tiitlikaitsjad, maailma parim 34-aastane jalgpallur ning liiga hea keskkaitsetandem.

Kui Inglismaal oleks võit Šveitsi üle väärt lohutuseks nende prohmakate tõttu ja peatreener Gareth Southgate saaks kinnituse, et tema filosoofia viib koondist siiski edasi, siis finaalis võin Virgil van Dijki uskumatu seeria saada lõpu. Nimelt pole tänavu suutnud veel keegi temast mööda mängida. Keegi! Aga Liverpooli kõige kallim kaitsja pole Cristiano Ronaldo vastu pidanud veel mängima ka. Kui Holland hoiab Šveitsile kübaratriki kõmmutanud Ronaldot vaka all ning triumfeerib Portugalis, võiksime rääkida Van Dijki Ballon d’Ori tõsisest võidušansist.

Optibet pakub Šveitsi skoorimise korral 1,34-kordset tagasimakset. Kahjuks ei saa eraldi panustada järjekordsele kaitsja prohmakale, ent veaaldis kaitseliin laseb endale kell 16 algavas matšis vähemalt ühe ikka lüüa. Kui aga John Stones, Harry Maguire ja teised on end võimsalt kokku võtnud ning hoiavad puuri puhtana, siis saad raha ligi kolmekordselt tagasi!

Aga lähme finaali juurde. Portugal on Hollandi vastu favoriit ja nende võidu korral saad raha 1.65-kordselt tagasi. Ei saa aga unustada Matthijs de Ligti kohalolekut standardolukordades, kus ta Inglismaa vastu ka skoorida suutis. Kui 19-aastane talent kõmmutab taas, siis Optibet maksab su kontole lausa 12,6-kordse tagasimaksena! Van Dijki värava korral on koefitsiendiks 9,93.

Aga Ronaldo. Ta keeldub väsimast ning jätkuvalt teeb ja tassib oma koondist aina edasi ja edasi. Kriitilistel hetkedel enda parimat hoogu näitav elav legend plaanib kohe kindlasti ka finaalis skoorida ja Optibet pakub koefitsiendiks 1,79.

 

scroll to top