fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: Liverpool on esmakordselt ajaloos tulihingeliselt Manchester Unitedi poolt

Avatar

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United ei mängi juba kuuendat järjestikust hooaega Premier League’i tiitlirallis kaasa, kuid siiski on neil võimalus mõjutada asjade käiku. Liverpool ja Manchester City on üksteise kõri kallal kinni nagu metsikuks aetud pitbullid ning üks ootab pikisilmi teise eksimust, mida ära kasutada.

Täna õhtul on soolas ainus eksimus, mida City võib oma teel järjekordse liigatiitlini näha ja selleks on derbi Old Traffordil. Üldiselt meeldib Pep Guardiolale Unitedi kodustaadionil mängida, jäädes mitme hooaja jooksul alla vaid korra ning sedagi liigakarika raames. Cityt ootab veel ees kohtumine Burnleyga, Leicesteriga ja Brightoniga ning eelmainitud kolm matši on rohkem vormistamise küsimus kui oleks seda tuline derbi.

Optibet näeb Cityt võimsa favoriidina ning see pole eriline üllatus, sest Unitedi ülinigel mänguvorm ja Meistrite liigast välja kukkunud City on tiimidena kui öö ja päev – ühel on struktuuris pudru ja kapsad koos segaduses mänguplaaniga ning meeletu restruktureerimise vajadusega, teisel aga sujuv, õlitatud süsteem, kus iga mängija on tipptasemel ning valmis tegema kõik selleks, et järjekordne liigatiitel võtta.

Optibet pakub City võidu koefitsiendiks 1.47. Kui City suudab Unitedit Old Traffordil nulli peal hoida, saad raha 2.36-kordselt tagasi.

scroll to top