fbpx
Close

Erikseni tabamus kinnitas, et Uku Suviste hitt peaks kõlama Tottenhami uuel staadionil

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Tottenhami uue staadioni üle oli palju meediakära, peamiselt keskenduti uue kohaga harjumisele ning vihjati, et kodusemaks saanud Wembleyl võinuks hooaja lõpuni mängida, vähendades vormikõvera äravajumise riski.

Tottenham aga on võtnud oma uuel areenil neljast mängust neli võitu, kui Christian Erikseni lõpuminutite tabamus Brightoni vastu tõi ülivajalikud kolm punkti ja suurendas Meistrite liiga poolfinalisti esinelikusse jäämise šansse märgatavalt.

Peatreener Mauricio Pochettino kiitis vastase vaprust ning enda tiimi, kes raskete mängude kiuste suutis Brightoni vastu maksimumpunktid ikkagi ära võtta. “Teadsime, kui raske matš meid ees ootab, Brightonit on väga raske maha murda. Nad olid väga vaprad, aga meie uskusime, ei andnud alla ning püüdsime igatmoodi skoorida,” sõnas argentiinlane mängujärgselt BBC-le.

“Need on kolm väga tähtsat punkti ja kindlustas meie tabeliseisu. Tiim tegi suurepärase esituse pärast kaht rasket matši Manchester Cityga. Me polnud nii värsked kui soovinuks, mitte ainult füüsiliselt vaid ka vaimselt, mis teeb selle tulemuse veelgi uhkemaks. Pean neid õnnitlema,” lisas peatreener.

Neljast mängust neli võitu võtnud Spurs peab kaaluma uue staadionihümni rakendamist, sobivaks valikuks oleks Uku Suviste hitt “Võitmatu”.

 

 

scroll to top