fbpx
Close

Sterling tundis Liverpooli särki kandes võimsamat survet kui Manchester Citys

Avatar

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Liverpool ja Manchester City on pärast kahte viimast mänguvooru läinud kolmandal kohal paiknevast Tottenhamist kaheksa ja üheksa punkti kaugusele ning näib, et kümme vooru enne liigahooaja lõppu otsustavad ainult nemad Premier League’i tiitlivõitja. Liverpoolist Citysse liikudes kalleima inglase tiitli endale saanud Raheem Sterling võrdles mõlemat tiimi ja tõi välja ühe huvitava fakti.

2013/14 hooajal hakkas Sterling Liverpooli eest aina rohkem võimalusi saama ning sel hooajal jäi ‘Poolil kauaoodatud liigatiitlist puudu õige vähe, kaotades selle viimaste voorudega just Cityle. Pinge oli just see, mis Liverpooli lämmatas ja võib seda teha ka sel hooajal.

“Liverpooli eest mängides tundsin palju rohkem survet kui Manchesteris pallides. Ma usun, et toona jõudsid nii fännid kui mängupäevad meie pähe, sest kontrollisime tiitlirallit ja meil oli võimalus liiga võita, aga ei saanud sellega hakkama. Siin oleme igaks mänguks täielikult keskendunud ja püüame iga mängu võita. Tänavust hooaega ei saa eelmisega üldse võrrelda, sest mullu olime samal hetkel palju mugavamas olukorras,” võrdles Sterling Sky Sportsi vahendusel.

“Liverpool on mänginud väga head vutti, aga oleme enesekindlad ja meil on tugev eneseusk. Sel hooajal aga oleme meie jälitajad ning seis on väga võrdne, aga usun meeskonda täielikult,” ei muretse inglane.

scroll to top