fbpx
Close

Spursile kaotanud PSV loots pidas Wembley murukatet s*taks

Avatar

Foto: Zumapress.com/Scanpix

Tottenham tuli PSV vastu raskest kaotusest välja, kui Harry Kane’i kaks ülitähtsat väravat hoiab Spursi edasipääsulootusi veel jõus. Valusa kaotuse vastu võtnud PSV loots, Müncheni Bayerniga Meistrite liiga võitnud Mark van Bommel kritiseeris Wembley staadioni murukatet.

Väljak sai vatti NFL-i mängul ning päev hiljem mängis Tottenham seal Manchester Cityga. Mudamülgast meenutanud koondise staadion ajas endisel poolkaitsjal harja punaseks, ent ei süüdistanud enda tiimi kaotuses kehva väljakut. “See on s*tt,” ütles van Bommel mängujärgselt väljaku kvaliteedi kohta. “See on halb, aga me ei kurda. Ütlesin mängijatele, et lõpetagu vingumine ja harjuge väljakuga ära.”

Kodutiimi kangelane Kane jäi mänguga väga rahule, pidades seda kui tiimi hooaja parimaks esituseks. “Olime pettunud, kui Eindhovenist viigiga tagasi tulime. Seekord lasime endale kiirelt ära lüüa, aga värava järel domineerisime ja lõime võimalusi. Me võinuks olla kliinilisemad, aga meile sobib lihtsalt võit ka. Oleme võidusoonele naasmas ning see oli meie üks parimaid esitusi sel hooajal,” kiitis koondislane enda tiimi.

Van Bommel oli siiski oma mängijatega rahul. “Nad võitlesid kui lõvid – kohe alguses skooriti ning seejärel üritasid eduseisu kaitsta. Andsime endast kõik, meie kiiper tegi fantastilise mängu ja hoidis Spursi surve all.”

scroll to top