fbpx
Close

Klopp šokk-kaotusest: mul on valesti läinud asjade loetlemiseks vaid kümme sõrme

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpool muutis Meistrite liiga alagrupi väga põnevaks, kui võimsa kodupubliku toel kaks väravat löönud Crvena Zvezda jättis läinud hooaja finalistid punktita. Kui Serbias oli tõeline pidu, siis külaliste riietusruumis valitses pettumus, viha ja segadus.

Poolkaitsja James Milner tunnistas, et asjad vedasid viltu juba avavilest. “Me ei alustanud avavilest mängimist ning kui teed niimoodi Meistrite liigas, siis sellele järgneb karistus. Meil oli õige mitu head šanssi skoorimiseks, aga me ei kasutanud neid ära. Söödukvaliteet polnud piisavalt hea,” selgitas eile kaptenina väljakule jooksnud inglane.

Peatreener Jürgen Klopp tunnistas, et tiim ei olnud piisavalt agressiivne. “Me tegime nende elu liiga lihtsaks. Nad väärisid sellise mängupildi eest võitu. Atmosfäär oli väga lärmakas, aga see ei häirinud meid, ent teise värava järel hakkasid kõik võitu tundma,” rääkis ta võimsast kodupublikust.

“Mul on vaid kümme sõrme valesti läinud asjade üles lugemiseks. Avapoolajal oli Daniel Sturridge’il suur šanss ning skoorimisel olnuks mäng teistsugune. Kaotasime enda mängustiili ja isikupära ning peame tulevikus selliseid olukordi vältima,” ütles pettunud peatreener mängujärgsel pressikonverentsil.

scroll to top