fbpx
Close

Pogba jaoks oleks Ronaldoga ühes tiimis mängimine tõeline nauding

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester United kohtub täna õhtul Torinos Meistrite liiga grupifaasi raames Juventusega ning inglaste rekordost Paul Pogba naaseb enda eksklubi staadionile. Suvel Prantsusmaaga maailmameistriks tulnud poolkaitsja kiitis Juventuse otsust osta Cristiano Ronaldo ning lisas, et oleks tõeline nauding mängida sellise palluriga ühes tiimis.

Suvel saja miljoni euro eest Real Madridiga hüvasti jätnud ning esmakordselt Itaalia klubiga liitunud Ronaldo on kümne kohtumisega skoorinud seitsmel korral. “Arvan, et Juventus tegi suurepärase ostu. Ühes tiimis mängida koos Cristiano või Lionel Messi või Neymariga on alati tõeline nauding. Arvan, et ta on Torinos õnnelik ja Juventusel on hea seis, kui neil on tiimis mängida, kes lööb väravaid sama tihti kui ta vett joob,” võrdles Pogba väravamasinat igapäevategevusega.

Varasemalt kaitsvama suunitlusega fänne segadusse ajanud United on viimasel ajal hakanud ründavamalt mängima ja Pogba heitis valgust põhjustele, millest on tingitud taktikalised muudatused. “Arvan, et see otsus tuli kõigilt. Me mõistsime, et oleme Manchester United ning olime sügavas augus – meeleolu oli halb ja enesekindlus madal, aga pärast võitu Newcastle’i üle saime end käima,” rääkis prantslane mängueelsel pressikonverentsil.

Avavile antakse Torinos Allianzi staadionil kell 22.00, mängu kannab üle TVPlay Sports.

scroll to top